Казковий свiт

Опис

Даний курс пропонується проходити майстрам з Досвідом роботи в художньрму розписі! !!! Або як другий рівень курсів по розпису!!!

1 день з 9:30 до 18:30

Програма навчання

На даному курсі відпрацюємо запропоновані дизайни на тіпсах, це дизайни гель лаками з промальовкою гель фарбою. 

На даному курсі відпрацюємо запропоновані дизайни на тіпсах, це дизайни гель лаками з промальовкою гель фарбою. 

На курсі розглянемо: 

- нашарування кольорів 

- прокладання тіней 

- розтушовку кольорів 

Намалюємо: 

- персонажів Disney 

- тваринок 

- дівчаток.

На курс потірбно мати:

  • пензлики №0, та №2 
  • тіпси на паличках-15шт

всі решта матеріалів надаються.

По проходжені курсів видається диплом з мокрою печаткою.

Викладачі

Теорія та практика

Галина Дума

Директор. Інструктор.

Після проходження усіх курсів та здачі екзамену видається Сертифікат з мокрою печаткою на українській або англійській мові, за бажанням.

Ми забезпечуємо наших учнів усім необхідним для найпродуктивнішого навчання. А моделі, яких ми надаємо, допоможуть вам набути практичних навичок.

Маленькі «Coffee breaks», які ми практикуємо, допоможуть відпочити, підкріпитись та розслабитись.

Ми індивідуально узгоджуємо графік навчання з кожним учнем, тому ви маєте змогу розбити курс на 2 етапи у різних групах, у разі якщо ви не маєте можливості пройти весь курс відразу.

Додаткова інформація

Завдаток за будь-яку з запропонованих програм навчання в нашій студії становить 500грн, їх можна внести на банківський рахунок за реквізитами, враховуючи комісію банку, або ж самостійно занести в нашу студію.

Завдаток поверненю не підлягає, у випадку якщо повідомляєте про свою відсутність за 3-и,або більше , робочих днів, завдаток може перенестися на наступне аналогічне навчання в перші вільні дати.

Повна оплата курсу здійснюється в перший день навчання, перед заняттями.

При оформлені оплати за навчання заповняється договір в двох примірниках ,з реквізитами обидвох сторін, підписами та мокрою печаткою. Тому просимо прийти з копією свого паспорта (1,2сторінки та прописка)яка прикріплюється до договору. Таким чином ви маєте гарантії що до надання Вам послуг не тільки в усному а й у письмовому вигляді.

При повідомленні за 1-2 дні до курсу що Вас не буде, завдаток не повертається! Та не переноситься!

Кількість учнів в наших групах є дуже не великою, тому ми змушені мати впевненість що до Ваших намірів відвідування навчання стархуючись задатком. Це дає нам хоч якусь гарантію що ви добре подумали, зважили всі «за» та «проти», узгодили час та дати відпустки на роботі,якщо така потрібна, домовилися хто залишиться з вашими дітками на час Вашого навчання, бо діти можуть і хворіти, їх треба і в садочок/школу возити/забирати…. Отже якщо всі вище перечисленні та можливо ще якісь вагомі аргументи тут не згадані ви владнали ,тоді ми будемо раді Вас бачити.

Дякуємо за розуміння!

Розклад та ціна

Назва Період Години К-ть місць Статус Ціна
Казковий свiт - 09:30 - 18:30 0 Йде набір 1 000,00 грн.