Базовий курс художнього розпису акриловими фарбами, гель-лаками та гель-фарбами

Опис

Курс розрахований на навачків у сфері манікюру, які не вміють малювати взагалі: для практикуючих майстрів з манікюру, які не вміють малювати, або, на їхню думку, малюють недостатнього гарно або ж помало; для усіх людей, що прагнуть розвиватись.

У групі 2-4 учні

Невелика кількість учнів у групі дає нам змогу приділити максимальну увагу кожному учневі, тому ми досягнемо найкращого результату!

Тривалість курсу - 3 дні, вартість 2200 грн.

Програма навчання

Ми навчимо вас працювати з пензликами, вибирати ту акрилову фарбу та гель-фарбу, яка дасть найкращий результат. Розповімо та покажемо вам все, що знаємо про колористику та створення композиції на нігтях. Ми малюватимемо не на велетенських тіпсах, а на маленьких, схожих до реальних, аби потім не виникали проблеми з розміщенням відпрацьованих дизайнів на нігтях. Також ми дамо вам тренувальні листи, на яких ви зможете продовжити тренуватись вдома.

Ми навчимо вас малювали тоненькі лінії, кружево, абстракцію; ми працюватимемо у акварельній техніці з гель-лаками та гель-фарбами; опрацюємо контурну техніку. Ми малюватимемо квіткові мотиви та метеликів, легкі та повітряні дизайни, які завжди в моді, а ще – швидкі та вигідні для майстра!

Навчимося малювати тоненькі лінії, кружева, абстракцію, будемо працювати в акварельній, візьмемо контурну техніку. Відмалюємо флористику, метеликів, легкі та повітряні дизайни які в моді завжди, а також є швидкі, і вигідні для майстра!

Заняття тривають з 9:00 до 18:30, з перервою на обід (30хв). Це 27 годин !

При маленьких групах і такій кількості відпрацьованих годин Ви просто не маєте шансу не навчитися малювати)

На цей курс учням потрібно мати пензлик з натурального ворсу №00 або 0, пензлик-лайнер синтетичний №0, пензлик плаский рівний синтетичний №3, тіпси на паличках (1 упаковку, 50штук) та гарний настрій.

Викладачі

Теорія та практика

Галина Дума

Директор. Інструктор.

Теорія та практика

Будзин Аліна

Майстер. Викладач авторських програм Думи Галини

Теорія та практика


Notice: Undefined offset: 0 in /home/focus15/dumagaluna.com/www/application/app.temp/templates_compile/default/bd4366deb4e0bdcaacaab0e97a352e94ac9400b2.file.courses-inner.tpl.php on line 112


Notice: Undefined offset: 0 in /home/focus15/dumagaluna.com/www/application/app.temp/templates_compile/default/bd4366deb4e0bdcaacaab0e97a352e94ac9400b2.file.courses-inner.tpl.php on line 115

Після проходження усіх курсів та здачі екзамену видається Сертифікат з мокрою печаткою на українській або англійській мові, за бажанням.

Ми забезпечуємо наших учнів усім необхідним для найпродуктивнішого навчання. А моделі, яких ми надаємо, допоможуть вам набути практичних навичок.

Маленькі «Coffee breaks», які ми практикуємо, допоможуть відпочити, підкріпитись та розслабитись.

Ми індивідуально узгоджуємо графік навчання з кожним учнем, тому ви маєте змогу розбити курс на 2 етапи у різних групах, у разі якщо ви не маєте можливості пройти весь курс відразу.

Додаткова інформація

Завдаток за будь-яку з запропонованих програм навчання в нашій студії становить 500грн, їх можна внести на банківський рахунок за реквізитами, враховуючи комісію банку, або ж самостійно занести в нашу студію.

Завдаток поверненю не підлягає, у випадку якщо повідомляєте про свою відсутність за 3-и,або більше , робочих днів, завдаток може перенестися на наступне аналогічне навчання в перші вільні дати.

Повна оплата курсу здійснюється в перший день навчання, перед заняттями.

При оформлені оплати за навчання заповняється договір в двох примірниках ,з реквізитами обидвох сторін, підписами та мокрою печаткою. Тому просимо прийти з копією свого паспорта (1,2сторінки та прописка)яка прикріплюється до договору. Таким чином ви маєте гарантії що до надання Вам послуг не тільки в усному а й у письмовому вигляді.

При повідомленні за 1-2 дні до курсу що Вас не буде, завдаток не повертається! Та не переноситься!

Кількість учнів в наших групах є дуже не великою, тому ми змушені мати впевненість що до Ваших намірів відвідування навчання стархуючись задатком. Це дає нам хоч якусь гарантію що ви добре подумали, зважили всі «за» та «проти», узгодили час та дати відпустки на роботі,якщо така потрібна, домовилися хто залишиться з вашими дітками на час Вашого навчання, бо діти можуть і хворіти, їх треба і в садочок/школу возити/забирати…. Отже якщо всі вище перечисленні та можливо ще якісь вагомі аргументи тут не згадані ви владнали ,тоді ми будемо раді Вас бачити.

Дякуємо за розуміння!

Розклад та ціна

Назва Період Години К-ть місць Статус Ціна
- 09:00 - 18:30 4 Йде набір 2 200,00 грн.

Роботи наших учнів