Базовий курс. Шугаринг

Опис

Теорія - 1,5 години

Практична частина(відпрацювання на моделях) - до 10 годин

Програма навчання

ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА:

 • шугаринг його види та відмінності від інших видів епіляції. Фази росту волосся; 
 • протипокази;
 • безпечність роботи (дезінфекція, стерилізація, чистота робочого місця);
 • вибір пасти: як правильно підібрати пасту за її щільністю, виходячи з жорсткості волосся і ділянки на якій буде проводитись процедура. Ознайомлення з ТМ.
 • послідовність проведення процедури;
 • етика поведінки з клієнтом та складання клієнтської бази данних, ціноутворення;
 • домашній догляд за шкірою клієнта після проведення шуга рингу.

ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА охоплює відпрацювання на таких ділянках:

 • ноги(2 моделі),
 • бікіні глибоке(2 моделі),
 • пашки,
 • ділянки обличчя та руки за домовленістю.

Під час практичної частини опрацьовується постановка руки, постави, щоб мінімізувати навантаження на Ваш організм, пришвидшити роботу, не травмуючи при цьому клієнта. Тривалість практичної частини залежить від Ваших індивідуальних здібностей. Викладач завжди присутній під час проведення навчальної процедури

Примітка: модель за бажанням може бути Ваша.

Викладачі

Теорія та практика

Будзин Аліна

Викладач

Після проходження усіх курсів та здачі екзамену видається Сертифікат з мокрою печаткою на українській або англійській мові, за бажанням.

Ми забезпечуємо наших учнів усім необхідним для найпродуктивнішого навчання. А моделі, яких ми надаємо, допоможуть вам набути практичних навичок.

Маленькі «Coffee breaks», які ми практикуємо, допоможуть відпочити, підкріпитись та розслабитись.

Ми індивідуально узгоджуємо графік навчання з кожним учнем, тому ви маєте змогу розбити курс на 2 етапи у різних групах, у разі якщо ви не маєте можливості пройти весь курс відразу.

Додаткова інформація

Завдаток за будь-яку з запропонованих програм навчання в нашій студії становить 500грн, їх можна внести на банківський рахунок за реквізитами, враховуючи комісію банку, або ж самостійно занести в нашу студію.

Завдаток поверненю не підлягає, у випадку якщо повідомляєте про свою відсутність за 3-и,або більше , робочих днів, завдаток може перенестися на наступне аналогічне навчання в перші вільні дати.

Повна оплата курсу здійснюється в перший день навчання, перед заняттями.

При оформлені оплати за навчання заповняється договір в двох примірниках ,з реквізитами обидвох сторін, підписами та мокрою печаткою. Тому просимо прийти з копією свого паспорта (1,2сторінки та прописка)яка прикріплюється до договору. Таким чином ви маєте гарантії що до надання Вам послуг не тільки в усному а й у письмовому вигляді.

При повідомленні за 1-2 дні до курсу що Вас не буде, завдаток не повертається! Та не переноситься!

Кількість учнів в наших групах є дуже не великою, тому ми змушені мати впевненість що до Ваших намірів відвідування навчання стархуючись задатком. Це дає нам хоч якусь гарантію що ви добре подумали, зважили всі «за» та «проти», узгодили час та дати відпустки на роботі,якщо така потрібна, домовилися хто залишиться з вашими дітками на час Вашого навчання, бо діти можуть і хворіти, їх треба і в садочок/школу возити/забирати…. Отже якщо всі вище перечисленні та можливо ще якісь вагомі аргументи тут не згадані ви владнали ,тоді ми будемо раді Вас бачити.

Дякуємо за розуміння!

Розклад та ціна

Назва Період Години К-ть місць Статус Ціна
Базовий курс. Шугаринг - 00:00 - 00:00 0 Йде набір 1 400,00 грн.

Роботи наших учнів