"Китайський розпис" акриловими фарбами

Опис

Який же ж майстер манікюру без «китайки» ?

Курс розрахований як для початківців без навиків в художньому розписі, так і для практикуючих майстрів.

2 дні з 9:00 до 20:00 (22 години)

 

Програма навчання

Навчимося наносити чистий мазок. Змішувати фарби. Попрацюєио з фоном. Поговоримо про колористку, дізнаємося про правильне та грамотне розташування елементів на малюнку. Навчимося малювати листя, маки, фіалки, ромашки, троянди відкриті та  закриті бутони, піони, незабудки та інші фантазійні квіти.Будемо вчитися правильно тримати та відчувати руку,пальчики, пензлик, тобто будемо «ставити руку» так щоб вона слухалася нас.

Усі необхідні матеріали надаються.

З собою потрібно мати лише:

  • пензлик для китайки,
  • ширина №,
  • тіпси на паличці-15 штук.

По закінченню курсу видається Сертифікат з мокрою печаткою

Курс важкий та насичений, але все реально. І так, я навчу Вас малювати , від вас лише бажання )

Викладачі

Теорія та практика

Галина Дума

Директор. Інструктор.

Після проходження усіх курсів та здачі екзамену видається Сертифікат з мокрою печаткою на українській або англійській мові, за бажанням.

Ми забезпечуємо наших учнів усім необхідним для найпродуктивнішого навчання. А моделі, яких ми надаємо, допоможуть вам набути практичних навичок.

Маленькі «Coffee breaks», які ми практикуємо, допоможуть відпочити, підкріпитись та розслабитись.

Ми індивідуально узгоджуємо графік навчання з кожним учнем, тому ви маєте змогу розбити курс на 2 етапи у різних групах, у разі якщо ви не маєте можливості пройти весь курс відразу.

Додаткова інформація

Завдаток за будь-яку з запропонованих програм навчання в нашій студії становить 500грн, їх можна внести на банківський рахунок за реквізитами, враховуючи комісію банку, або ж самостійно занести в нашу студію.

Завдаток поверненю не підлягає, у випадку якщо повідомляєте про свою відсутність за 3-и,або більше , робочих днів, завдаток може перенестися на наступне аналогічне навчання в перші вільні дати.

Повна оплата курсу здійснюється в перший день навчання, перед заняттями.

При оформлені оплати за навчання заповняється договір в двох примірниках ,з реквізитами обидвох сторін, підписами та мокрою печаткою. Тому просимо прийти з копією свого паспорта (1,2сторінки та прописка)яка прикріплюється до договору. Таким чином ви маєте гарантії що до надання Вам послуг не тільки в усному а й у письмовому вигляді.

При повідомленні за 1-2 дні до курсу що Вас не буде, завдаток не повертається! Та не переноситься!

Кількість учнів в наших групах є дуже не великою, тому ми змушені мати впевненість що до Ваших намірів відвідування навчання стархуючись задатком. Це дає нам хоч якусь гарантію що ви добре подумали, зважили всі «за» та «проти», узгодили час та дати відпустки на роботі,якщо така потрібна, домовилися хто залишиться з вашими дітками на час Вашого навчання, бо діти можуть і хворіти, їх треба і в садочок/школу возити/забирати…. Отже якщо всі вище перечисленні та можливо ще якісь вагомі аргументи тут не згадані ви владнали ,тоді ми будемо раді Вас бачити.

Дякуємо за розуміння!

Розклад та ціна

Назва Період Години К-ть місць Статус Ціна
Курс "Китайський розпис" акриловими фарбами - 09:00 - 20:00 0 Йде набір 1 200,00 грн.

Роботи наших учнів