Курс «Комбінований манікюр покриття гель-лаком встик до кутикули ( під кутикулу).

Опис

Курс для майстрів, які мають досвід роботи з манікюром (обрізним або апаратним) та досвід роботи з гель-лаком.

На цьому курсі ви довідаєтесь, як правильно підготувати кутикулу до нанесення гель-лаку встик (або під кутикулу), як вирівнювати нігтьову пластину, і цим самим отримати ідеальні відблиски. Також ми відкриємо секрети гарних фото. Будемо використовувати (за вашим бажанням) слайдер, металеві найклейки, луночки або зворотній френч - на ваш вибір. Таким чином, ми працюватимемо над над найбільш проблемними аспектами у вашій роботі і досягнемо їх усунення.

1 день з 10:00 до 17:00 

вартість: 1500грн.

Програма навчання

Програма курсу: 

 • Антисептика, дезінфекція, стерелізація;
 • Вибір манікюру в залежності від рук клієнта;
 • Робота з фрезером, вибір насадок, правильне положення насадок (тобто те, що не дає в подальшому "рівчаків" на нігтях); 
 • Робота з ножницями - обробка кутикули одним зрізом;
 • Підготовка нігтьової пластини до нанесення гель-лаку;
 • Вирівнювання нігтьової пластинки за допомогою гель-лаку, створення ідеальних відблисків, схема ідеального нанесення гель-лаку під кутикулу ( все перелічене вище відпрацюваватимемо на моделях (2 руки);
 • Всі розхідні матеріали і фрези надаємо. 

Із собою на курс слід мати:

 • фрезер,
 • пушер,
 • ножиці,
 • ножиці (кусачки) для кутикули,
 • пензлик №0,
 • блокнотик і ручку. 

Викладачі

Теорія та практика

Будзин Аліна

Майстер. Викладач авторських програм Думи Галини

Після проходження усіх курсів та здачі екзамену видається Сертифікат з мокрою печаткою на українській або англійській мові, за бажанням.

Ми забезпечуємо наших учнів усім необхідним для найпродуктивнішого навчання. А моделі, яких ми надаємо, допоможуть вам набути практичних навичок.

Маленькі «Coffee breaks», які ми практикуємо, допоможуть відпочити, підкріпитись та розслабитись.

Ми індивідуально узгоджуємо графік навчання з кожним учнем, тому ви маєте змогу розбити курс на 2 етапи у різних групах, у разі якщо ви не маєте можливості пройти весь курс відразу.

Додаткова інформація

Завдаток за будь-яку з запропонованих програм навчання в нашій студії становить 500грн, їх можна внести на банківський рахунок за реквізитами, враховуючи комісію банку, або ж самостійно занести в нашу студію.

Завдаток поверненю не підлягає, у випадку якщо повідомляєте про свою відсутність за 3-и,або більше , робочих днів, завдаток може перенестися на наступне аналогічне навчання в перші вільні дати.

Повна оплата курсу здійснюється в перший день навчання, перед заняттями.

При оформлені оплати за навчання заповняється договір в двох примірниках ,з реквізитами обидвох сторін, підписами та мокрою печаткою. Тому просимо прийти з копією свого паспорта (1,2сторінки та прописка)яка прикріплюється до договору. Таким чином ви маєте гарантії що до надання Вам послуг не тільки в усному а й у письмовому вигляді.

При повідомленні за 1-2 дні до курсу що Вас не буде, завдаток не повертається! Та не переноситься!

Кількість учнів в наших групах є дуже не великою, тому ми змушені мати впевненість що до Ваших намірів відвідування навчання стархуючись задатком. Це дає нам хоч якусь гарантію що ви добре подумали, зважили всі «за» та «проти», узгодили час та дати відпустки на роботі,якщо така потрібна, домовилися хто залишиться з вашими дітками на час Вашого навчання, бо діти можуть і хворіти, їх треба і в садочок/школу возити/забирати…. Отже якщо всі вище перечисленні та можливо ще якісь вагомі аргументи тут не згадані ви владнали ,тоді ми будемо раді Вас бачити.

Дякуємо за розуміння!

Розклад та ціна

Назва Період Години К-ть місць Статус Ціна
Курс Комбінований манікюр покриття гель-лаком встик до кутикули ( під кутиколу)-підвищення кваліфікації - 10:00 - 17:00 1 Йде набір 1 600,00 грн.

Роботи наших учнів