Курси педикюру  гель-лак

Опис

Програма розрахованя на учнів, які попередньо пройшли базовий курс з мінікюру.

5 практичних  занять по 4 години

вартість 1800 грн

Програма навчання

Теоретична частина та практика:

 • Класичний (обрізний) педікюр, практика на моделях; 
 • Апаратний комбінований педикюр, практика на моделях;
 • Класичний педикюр кислотний педикюр (з використанням фруктових кислот), практика на моделях;
 • Ремонт нігтів, практика на моделях;
 • Захворювання, основні форми та види грибків;
 • Мозолі, натоптиші та врослі нігті, тріщини, папіломи, сухість;
 • Спа-процедури для ніг: види та особливості;
 • Парафінотерапія ніг, практика на моделях;
 • Покриття нігтів гель-лаком, специфіка нанесення, особливості в цій роботі, практика на моделях;
 • Протезування проблемних нігтів гелем, практика на моделях;
 • Французький педикюр гель-лак, практика на моделях;
 • Гелеве покриття нігтів на ногах , практика на моделях.

Під час проведення курсу викладач постійно контролює та допомагає учням, а не лише присутній фізично в той час, коли Ви начебто «самостійно" та "на свій розсуд" виконуєте навчальну роботу.

Викладачі

Теорія та практика


Notice: Undefined offset: 0 in /home/focus15/dumagaluna.com/www/application/app.temp/templates_compile/default/bd4366deb4e0bdcaacaab0e97a352e94ac9400b2.file.courses-inner.tpl.php on line 112


Notice: Undefined offset: 0 in /home/focus15/dumagaluna.com/www/application/app.temp/templates_compile/default/bd4366deb4e0bdcaacaab0e97a352e94ac9400b2.file.courses-inner.tpl.php on line 115

Екзамен

Галина Дума

Директор. Інструктор.

Після проходження усіх курсів та здачі екзамену видається Сертифікат з мокрою печаткою на українській або англійській мові, за бажанням.

Ми забезпечуємо наших учнів усім необхідним для найпродуктивнішого навчання. А моделі, яких ми надаємо, допоможуть вам набути практичних навичок.

Маленькі «Coffee breaks», які ми практикуємо, допоможуть відпочити, підкріпитись та розслабитись.

Ми індивідуально узгоджуємо графік навчання з кожним учнем, тому ви маєте змогу розбити курс на 2 етапи у різних групах, у разі якщо ви не маєте можливості пройти весь курс відразу.

Додаткова інформація

Завдаток за будь-яку з запропонованих програм навчання в нашій студії становить 500грн, їх можна внести на банківський рахунок за реквізитами, враховуючи комісію банку, або ж самостійно занести в нашу студію.

Завдаток поверненю не підлягає, у випадку якщо повідомляєте про свою відсутність за 3-и,або більше , робочих днів, завдаток може перенестися на наступне аналогічне навчання в перші вільні дати.

Повна оплата курсу здійснюється в перший день навчання, перед заняттями.

При оформлені оплати за навчання заповняється договір в двох примірниках ,з реквізитами обидвох сторін, підписами та мокрою печаткою. Тому просимо прийти з копією свого паспорта (1,2сторінки та прописка)яка прикріплюється до договору. Таким чином ви маєте гарантії що до надання Вам послуг не тільки в усному а й у письмовому вигляді.

При повідомленні за 1-2 дні до курсу що Вас не буде, завдаток не повертається! Та не переноситься!

Кількість учнів в наших групах є дуже не великою, тому ми змушені мати впевненість що до Ваших намірів відвідування навчання стархуючись задатком. Це дає нам хоч якусь гарантію що ви добре подумали, зважили всі «за» та «проти», узгодили час та дати відпустки на роботі,якщо така потрібна, домовилися хто залишиться з вашими дітками на час Вашого навчання, бо діти можуть і хворіти, їх треба і в садочок/школу возити/забирати…. Отже якщо всі вище перечисленні та можливо ще якісь вагомі аргументи тут не згадані ви владнали ,тоді ми будемо раді Вас бачити.

Дякуємо за розуміння!

Розклад та ціна

Назва Період Години К-ть місць Статус Ціна
Курси педикюру  гель-лак - 10:00 - 14:00 0 Йде набір 1 200,00 грн.

Роботи наших учнів