Базовий курс нарощення нігтів. Гелева техногологія

Опис

Цей курс підходить майстрам-початківцям або просто усім тим, хто бажає оволодіти навиками нарощування/моделювання нігтів. Курс містить дуже багато теорії, як усної, так і надрукованої, а також щоденного практичного відпрацювання на моделях.

Ми познайомимо Вас з матеріалами - не лише з виробниками, а й зі складом; розповімо, які складники викликають алергію та призводять до різноманітних захворювань; познайомимо з будовою нігтя. Ми ознайомимо вас із етикою поведінки майстер-клієнт, розкажемо про правильне ціноутворення та створення прайсу. А ще ми поговоримо про вплив цього виду діяльності на здоров’я та про те, як запобігти розвитку найпоширеніших захворювань цієї професії. Захворювання нігтів – ще один важливий аспект цього фаху, тож ви довідаєтесь про захворювання нігтів і правильний підхід до клієнта з урахуванням цієї особливості. Ми вивчимо постановку шаблону під кожну опрацьованих форм, підрізання шаблону, створення арки, швидкісне обпилювання змодельованого нігтя; довідаємось про асептику та антисептику, та ще про багато-багато іншого та цікавого! …

5 днів - 2000грн

Програма навчання

    • 1день:

Теорія. У цей день ви дізнаєтесь дуже багато нового та важливого для себе в професії , яку прагнете опанувати. Ваша голова піде обертом від отриманих знань! Будемо працювати з гелем,знайомитися з ним, укріпляти нігті гелем, та покривати їх гель-лаком, працюватимемо максимально в техніці без запилу. 

    • 2 день:

Нарощення нігтів за формою квадрат, камуфляж, нарощення під гель-лак.

    • 3 день:

Нарощення нігтів за формою скво-квадрат, камуфляж внутрішній дизайн.

    • 4 день:

Нарощення нігтів за формою «баляринка» салонний френч, френч гель-фарбою.

    • 5 день:

Нарощення нітів за формою «сучасний мигдаль» салонний френч.

Викладачі

Теоретична частина

Галина Дума

Директор. Інструктор.

Теоретична частина

Будзин Аліна

Викладач

Практична частина

Будзин Аліна

Викладач

Після проходження усіх курсів та здачі екзамену видається Сертифікат з мокрою печаткою на українській або англійській мові, за бажанням.

Ми забезпечуємо наших учнів усім необхідним для найпродуктивнішого навчання. А моделі, яких ми надаємо, допоможуть вам набути практичних навичок.

Маленькі «Coffee breaks», які ми практикуємо, допоможуть відпочити, підкріпитись та розслабитись.

Ми індивідуально узгоджуємо графік навчання з кожним учнем, тому ви маєте змогу розбити курс на 2 етапи у різних групах, у разі якщо ви не маєте можливості пройти весь курс відразу.

Додаткова інформація

Завдаток за будь-яку з запропонованих програм навчання в нашій студії становить 500грн, їх можна внести на банківський рахунок за реквізитами, враховуючи комісію банку, або ж самостійно занести в нашу студію.

Завдаток поверненю не підлягає, у випадку якщо повідомляєте про свою відсутність за 3-и,або більше , робочих днів, завдаток може перенестися на наступне аналогічне навчання в перші вільні дати.

Повна оплата курсу здійснюється в перший день навчання, перед заняттями.

При оформлені оплати за навчання заповняється договір в двох примірниках ,з реквізитами обидвох сторін, підписами та мокрою печаткою. Тому просимо прийти з копією свого паспорта (1,2сторінки та прописка)яка прикріплюється до договору. Таким чином ви маєте гарантії що до надання Вам послуг не тільки в усному а й у письмовому вигляді.

При повідомленні за 1-2 дні до курсу що Вас не буде, завдаток не повертається! Та не переноситься!

Кількість учнів в наших групах є дуже не великою, тому ми змушені мати впевненість що до Ваших намірів відвідування навчання стархуючись задатком. Це дає нам хоч якусь гарантію що ви добре подумали, зважили всі «за» та «проти», узгодили час та дати відпустки на роботі,якщо така потрібна, домовилися хто залишиться з вашими дітками на час Вашого навчання, бо діти можуть і хворіти, їх треба і в садочок/школу возити/забирати…. Отже якщо всі вище перечисленні та можливо ще якісь вагомі аргументи тут не згадані ви владнали ,тоді ми будемо раді Вас бачити.

Дякуємо за розуміння!

Розклад та ціна

Назва Період Години К-ть місць Статус Ціна
Базовий курс нарощення нігтів. Гелева техногологія - - 6 Йде набір 2 000,00 грн.

Роботи наших учнів