Курси

Кожен учень, який здобув у нас знання, - це наша гордість! А кожен задоволений учень – це найвища нагорода для нас!

Неймовірна кількість теорії та практики, безліч професійних секретів, море позитивної енергетики та приємного спілкування! Ми гарантуємо голову, що піде обертом від отриманих знань, та приємну втому від практичних занять!

Курси педикюру
Курси по шугарингу

Після проходження усіх курсів та здачі екзамену видається Сертифікат з мокрою печаткою на українській або англійській мові, за бажанням.

Ми забезпечуємо наших учнів усім необхідним для найпродуктивнішого навчання. А моделі, яких ми надаємо, допоможуть вам набути практичних навичок.

Маленькі «Coffee breaks», які ми практикуємо, допоможуть відпочити, підкріпитись та розслабитись.

Ми індивідуально узгоджуємо графік навчання з кожним учнем, тому ви маєте змогу розбити курс на 2 етапи у різних групах, у разі якщо ви не маєте можливості пройти весь курс відразу.

Дезінфекція та стерилізація

*Наші учні знають, що таке асептика, тому працюють суто в рукавичках! Усі розхідні матеріали є одноразовими; у нас немає сумнівно-випраних рушничків тощо. Наші інструменти проходять 3-ступеневу обробку: дезінфекцію, очищення та стерилізацію в автоклаві.

Групові заняття по 4-6 учнів

*У наших навчальних групах – усього лиш по 4-6 учнів, а не по 10-15, як це практикують інші школи. Відповідно, ми маємо змогу максимально приділити час кожному учневі для досягнення найкращого результату. Тому 6 – це максимальна кількість учнів у групі.

Безцінні рекомендації

*Ми надаємо вичерпну інформацію щодо професійних навичок майстра з манікюру та рекомендації по роботі з клієнтами; розповідаємо про те, як ефективно організувати свою роботу та своє робоче місце, що дасть можливість почати сміливо працювати як у салоні, так і в себе вдома. Один з важливих і потрібних моментів – наша підтримка після навчання. Ви можете у будь-який момент звернутись до нас із запитаннями, які вас цікавлять, чи за порадою щодо вибору матеріалів, нюансів у роботі тощо не лише під час навчання, і й після закінчення курсів.

Індивідуальний підхід

*До кожного з наших учнів ми шукаємо індивідуальний підхід. У нас ви отримуєте все необхідне для комфортної роботи: і приємну дружню атмосферу, і зручні крісла, що регулюються по висоті, полегшуючи навантаження на спину, і матеріали для роботи – від пилочок та вологих серветок і до лаків.

Для кращого розуміння скористаємось простою арифметикою: уявімо собі групу, у якій 10 учнів. Кожному з них викладач приділить 2 хв. свого часу (це 20 хв.); на банальне миття рук чи туалет піде ще 6-10 хв., адже викладач – теж людина. Маємо вже 30 хв. Можете уявити, скільки часу викладач зможе приділити саме вам? Правильно. Викладач підійде до вас двічі на годину, максимум – тричі. Здогадуєтесь, яким буде це навчання і його результати?

Перейти в фотогалерею